Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie Plastycznym „Moje niezwykłe miasto”. Konkurs ten był skierowany do mieszkańców Oświęcimia, aby plastycznie, fotograficznie bądź literacko opowiedzieli o niezwykłych miejscach, ludziach, szczególnych wydarzeniach, albo o historiach, których nie znajdziemy w przewodnikach po Oświęcimiu. Uczestnicy bardzo indywidualne mieli spojrzeć na miasto, w którym mieszkają. Mieli pokazać za co kochają swoje miasto. Drugiego września odbył się finał konkursu „Moje niezwykłe miasto im. Marioli Talewicz” pod patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Janusza Chwieruta. Nagrodę główną w kategorii 7-12 lat otrzymała Natalia Baka kl.6b. Wyróżnienia natomiast w kategorii 7-12 lat otrzymali: Milan Baran kl.5a, Bruno Mamet kl.7b oraz wyróżnienie w kategorii 13-19 otrzymał Kalen Mentel kl.7b. Ponadto na pokonkursowej wystawie prac wyróżniono udziałem prace następujących uczniów: Paulina Bednarczyk kl.7b, Piotr Kowacki kl.7a, Hanna Żmuda kl.6b, Michał Dżoń kl.5a oraz Oliwier Zabłocki kl.7a. Pokonkursową wystawę prac można oglądać w Galerii Przechodniej od 2.09 – 30.09.2025 r.
Serdecznie Gratulujemy!









