Klasa 6b na spektaklu   „Opowieść wigilijna”   w Krakowie 

IMG-20251029-WA0009

Klasa 6b wybrała się do Małopolskiego Ogrodu Sztuki w Krakowie, aby obejrzeć spektakl „Opowieść wigilijna” na podstawie powieści Charlesa Dickensa. Uczniowie z zaciekawieniem śledzili losy Ebenezera Scrooge’a,  a świetna gra aktorów, nowoczesna scenografia, gra świateł i muzyka stworzyły wyjątkowy nastrój.   Po przedstawieniu był też czas na krótki spacer po krakowskim Rynku. Wyjazd dostarczył wielu emocji, refleksji i pozwolił na intgrację zespołu.

Skip to content