Klasa 6b wybrała się do Małopolskiego Ogrodu Sztuki w Krakowie, aby obejrzeć spektakl „Opowieść wigilijna” na podstawie powieści Charlesa Dickensa. Uczniowie z zaciekawieniem śledzili losy Ebenezera Scrooge’a, a świetna gra aktorów, nowoczesna scenografia, gra świateł i muzyka stworzyły wyjątkowy nastrój. Po przedstawieniu był też czas na krótki spacer po krakowskim Rynku. Wyjazd dostarczył wielu emocji, refleksji i pozwolił na intgrację zespołu.










