Julia Bartecka i Natalia Madej laureatkami Małopolskiego Konkursu Biologicznego

IMG_0166 A

 

Uczennice naszego gimnazjum Julia Bartecka i Natalia Madej zostały laureatkami najbardziej prestiżowego Małopolskiego Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjów w roku szkolnym 2016/2017 uzyskując 96 % punktów. Tymi wynikami dziewczęta zapewniły sobie przyjęcie do wybranej szkoły ponadgimnazjalnej w pierwszej kolejności oraz zwolnienie z egzaminu gimnazjalnego w części przyrodniczej.

Wyrazy uznania należą się także finalistkom z biologii: Natalii Komorowskiej i Laurze Zawiła. Opiekunem naukowym uczennic jest pani Wiesława Dziedzic.
Należy podkreślić, że tegoroczne, znaczące sukcesy, kolejny raz potwierdzają wysoki poziom nauczania biologii w MG2.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się 3 kwietnia 2017 r. w siedzibie Kuratorium Oświaty w Krakowie. Podczas uroczystości wręczono uczennicom dyplomy. Przewodniczący Konkursu gratulował laureatom doskonałej wiedzy oraz życzył dalszych sukcesów w rozwijaniu zainteresowań i uzdolnień.

 

Skip to content