III Międzynarodowy Turniej Koszykówki o Puchar Wolności

Kadet wants you

 

 

Przypominamy o III Międzynarodowym Turnieju Koszykówki o Puchar Wolności, który odbędzie się już w najbliższy weekend, tj. 11-12. 02. 2017, na hali sportowej oświęcimskiego „Chemika”!
Wszyscy kibice, którzy postanowią spędzić z nami nadchodzący weekend, oprócz dobrej koszykówki obejrzą także konkursy indywidualne dla zawodników, pokazowy trening najmłodszych koszykarzy Klubu Sportowego UKS Kadet Oświęcim a także będą mogli zdobyć koszulki turniejowe podczas konkursów dla publiczności! Wszystkie Panie, które zasiądą na trybunach czeka konkurs niespodzianka – do zdobycia zestaw kosmetyków.
Zapełnijmy szczelnie trybuny hali sportowej przy PZ nr 2 SOMSiT!!!

Starujemy w sobotę o 9:00.
Wstęp wolny
Do zobaczenia!

Skip to content