30 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka! Z tej okazji w klasach panowała miła atmosfera, a nasi chłopcy zostali obdarowani drobnymi upominkami, życzeniami oraz uśmiechami od koleżanek i nauczycieli. Nie zabrakło również niespodzianek – niektóre klasy przygotowały własne zabawy, konkursy oraz wyjście do kina. Był to dzień pełen radości, śmiechu i wspólnej zabawy, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Wszystkim chłopcom – tym małym i tym trochę większym – jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i wielu powodów do uśmiechu każdego dnia!












































