W piątek 31.10.2025 r. na hali Sportowej w Szkole Podstawowej nr 2 w Oświęcimiu miał miejsce Turniej koszykarski w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży w koszykówce chłopców i dziewcząt.
Do zawodów przystąpiła rekordowa liczba drużyn 7 ekip męskich i aż 6 żeńskich. Nasza drużyna męska pewnie wygrała wszystkie 6 spotkań , natomiast nasze dziewczyny po wygranej grupie przegrały 3 do 1 z drużyną z SP 1.
Klasyfikacja końcowa chłopców :
1 miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 w Oświęcimiu
2 miejsce SP nr 7
3 miejsce SP nr 1
4 miejsce SP nr 8
5 miejsce SP nr 9
6 miejsce SP nr 4
7 miejsce SP nr 11
Awans do następnego etapu rozgrywek (etap powiatowy) walczyła drużyna z Szkoły Podstawowej nr 2 w Oświęcimiu.
skład:
Mateusz Błasiak, Paweł Adamus, Jeremi Dziedzic, Borys Zimirski. We wcześniejszej fazie zawodów etap miejski nasze barwy reprezentował Adam Ligenza.
Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę zajęły drugą lokatę. Brawo dziewczyny!!!
Dziewczyny w składzie: Wiktoria Sporysz, Zofia Janik, Gębołyś Daria, Łapuszek Diana.

