W dniu 6.06.2025r. uczniowie klasy 1c wyruszyli na wycieczkę do „Rancza u Mata” w Zaborzu. Celem wycieczki było przybliżenie dzieciom informacji na temat alpak i innych zwierząt zamieszkujących ranczo. Dzieci miały możliwość poznać bliżej zwierzęta poprzez głaskanie, przytulanie i karmienie. Podczas wycieczki była również chwila na wspólny posiłek – kiełbaski z grilla, które po intensywnym czasie spędzonym ze zwierzętami, smakowały dzieciom wyśmienicie. Podczas wyprawy dopisywał nam świetny humor i słoneczna pogoda.
Justyna Kozłowska




























