Grupa uczniów klasy 7b uczestniczyła w spotkaniu ze Sławoszem Uznańskim -Wiśniewskim, polskim astronautą ESA, które odbyło się w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Młodzież mogła zobaczyć ciekawe eksperymenty naukowe, posłuchać inspirującej opowieści o drodze do kosmosu i zadać własne pytania.
Wyjazd był niezapomnianym przeżyciem i zachętą do rozwijania pasji naukowych.
👩🏫Opiekunkami grupy były pani Marta Miler i pani Maria Hutny.



























