Wygrana naszych niedźwiedzi w Tarnowie.

32381221_1219691264835122_5633317644175147008_n

 

MUKS UNIA II TARNÓW 47 – 83 KS UKS KADET (14-22; 16-19; 13-14; 4-28)

To już trzecie zwycięstwo w ostatnich czterech spotkaniach naszej drużyny Kadeta rocznik 2003. 🙂
Mecz rozpoczęliśmy od bardzo dobrej obrony i szybko objęliśmy 8 pkt. prowadzenie na tablicy po 3 minutach gry widniał wynik 8-0 dla nas. Pierwszą kwartę wygrywamy 22-14. W drugiej odsłonie gra się bardzo wyrównała po połowie prowadzimy 41-30. W trzeciej kwarcie gospodarze nie odpuszczają, ich ambitna gra w obronie zatrzymuje nas na 14 pkt. w ataku. Na szczęście sami bardzo dobrze bronimy i pozwalamy w tej kwarcie rzucić tylko 13 oczek. W ostatniej kwarcie na boisku pojawiła się drużyna, którą chciałbym oglądać zawsze. Czwartą kwartę wygrywamy 28-4 grając bardzo mądry, uporządkowany i skuteczny basket. Każdy zawodnik przebywający na boisku spełnia swoje zadanie. Nikt się nie złości i denerwuje. Rozgrywający patrzą w pierwszej kolejności za podaniem, strzelcy dokonują bardzo dobrej selekcji rzutów, a wysocy świetnie zastawiają i zbierają każdą piłkę na swojej tablicy. Mało tego atakujemy tablicę przeciwnika po swoich akcjach za każdym razem co owocuje zbiórkami w ataku i licznymi punktami drugiej szansy.
Statystyki:
Karaś Piotr – 22 pkt 7/7 – 100% z gry !!!!, 3 zb., 3 as., 2 przech. Brawa za spokój i niesamowitą skuteczność !!!

Heród Arek – 22 pkt., 0 zb., 4 as., 7 przech. !!!, 2 bloki, 1 str. Arek super mecz w obronie, zastanawia mnie statystyka zbiórek, przechwyty i i skuteczność na wysokim poziomie.

Sieraczyński Kuba – 12 pkt., 6 zb., 2 as., 1 przech., 4 str., Kuba bardzo dobry mecz, początek rewelacja, jak dodasz do swojej gry trochę więcej rozwagi, będzie jeszcze lepiej.

Mikos Marcin – 10 pkt., 6 zb., 1 as., 5 przech., 2 bloki, 5 str., Marcin był to Twój jeden z najlepszych meczów, Twój postęp w grze jest ogromny, duża poprawa gry jeden na jeden, jednak pamiętaj, jak jesteś podwojony należy piłkę podać do kolegi, który jest niekryty 🙂, wtedy nie będą Cię już tak chętnie obrońcy podwajać i wtedy rozwiążesz worek z punktami

Sikora Dawid – 7 pkt., 8 zb., 1 str., Dawid stałeś się bardzo ważnym ogniwem w naszym mechanizmie, Twoja waleczność i miłość do koszykówki jest bardzo widoczna na parkiecie, Ostatnie zwycięstwa to w dużej mierze Twoja zasługa. Do poprawy kondycja, i skuteczność spod kosza.

Szymeczko Mateusz – 4 pkt., 12 zb., 2 przech., 7 bloków, 2 str., Mateusz zagrałeś jak rasowy center, Twoja gra pod koszem spowodowała, że przeciwnik nie przekroczył 50 pkt., Brawo Mati super mecz, czego potwierdzeniem są doskonałe statystyki,

Pactwa Filip – 4 pkt., 2 zb., 2 str., Filip proszę o większą koncentrację na meczu, stać Cię na znacznie więcej, popatrz na statystyki Marcina, musisz bardziej zaangażować się na boisku

Marszałek Karol – 2 pkt., 2 zb., 2 as., 1 blok, 4 str., Karol zagrałeś dobry mecz, życzę zdrowia i szybkiego powrotu na parkiet 🙂

Stawowczyk Mikołaj – 7 zb., 1 przech., 1 blok, Mikołaj był to bardzo dobry mecz w Twoim wykonaniu, zadanie jakie Ci postawiłem zrealizowałeś w pełni, 7 zbiórek to wynik wręcz genialny.

 

Wojciech Porębski

Skip to content