Nasi uczniowie
osiągają liczne sukcesy

Nasza szkołą daje możliwość rozwoju indywidualnych talentów. Dzięki temu wielu naszych uczniów odniosło imponujące sukcesy. Poniżej przedstawiamy historię wybranych osób.

Małopolski Konkurs Biologiczny (20 laureatów)

  • Dawidowski Marcin ( 2004 r.)
  • Fraś Beata ( 2004 r.)
  • Płonka Edyta ( 2004 r.)
  • Karolina Jaworska ( 2005 r.)
  • Eunika Bednarczyk ( 2005 r.)
  • Katarzyna Olejnik ( 2005 r.)
  • Skałkowska Aniela ( 2007 r. )
  • Matula Maria ( 2009 r.)
  • Kosowska Kamila  ( 2009 r.)
  • Goryczka Adam  ( 2009 r.)
  • Englert Dominika ( 2010 r. )
  • Klamka Judyta ( 2011r. )
  • Konior Agnieszka ( 2012r. )  II miejsce w województwie !
  • Żak Martyna ( 2013r. )   I miejsce w województwie !
  • Bruzgielewicz Anna ( 2013r. )   II miejsce w województwie !
  • Zwolak Monika  ( 2013r. )  II miejsce w województwie !
  • Nowak Natalia  ( 2014r. )  II miejsce w województwie !
  • Hodur Nadzieja  ( 2014r. ) 
  • Madej Natalia  ( 2017r. ) 
  • Bartecka Julia  ( 2017r. ) 

Małopolski Konkurs Chemiczny (9 laureatów)

  • Różycki Łukasz ( 2003 r.)
  • Sala Oskar ( 2003 r.)
  • Sala Oskar ( 2004 r.)
  • Sala Oskar ( 2005 r.)
  • Wesołowski Krzysztof ( 2004 r.)
  • Piotr Gepfert ( 2005 r.)
  • Różycka Anna ( 2008 r.)
  • Matula Maria ( 2009 r.)
  • Goryczka Adam ( 2010 r.)

Małopolski konkurs Matematyczny (11 laureatów)

  • Różycki Łukasz ( 2002 r.)
  • Różycki Łukasz ( 2003 r.)
  • Wesołowski Krzysztof ( 2004 r.)
  • Szerląg Wojciech ( 2004 r.)
  • Sala Oskar ( 2005 r.)
  • Arkadiusz Krupa ( 2005 r.)
  • Różycka Anna ( 2008 r.)
  • Wróbel Wojciech ( 2009 r.)
  • Gwinner Jan ( 2011 r.)
  • Hodur Nadzieja ( 2014 r.)
  • Bartoszek Aleksander ( 2017 r.)

Małopolski Konkurs Geograficzny (5 laureatów)

  • Nieśpielak Anna ( 2004 r.)
  • Maciejasz Katarzyna ( 2007 r. )
  • Bratek Karolina ( 2007 r. )
  • Kosowska Aleksandra ( 2010 r. )
  • Komorowska Natalia ( 2017 r. )

Małopolski Konkurs z Fizyki (6 laureatów)

  • Wesołowski Krzysztof ( 2004 r.)
  • Sala Oskar ( 2005 r.)
  • Arkadiusz Krupa ( 2005 r.)
  • Bartuś Małgorzata ( 2006 r.)
  • Świętek Szymon ( 2006 r.)
  • Moc Marcin ( 2016 r.)

Małopolski Konkurs Historyczny ( 3 laureatów)

  • Pieczka Michał  ( 2009 r.)
  • Dylik Józef ( 2013r.) 
  • Dylik Józef ( 2014r.) 

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego (4 laureatów)

  • Korzeniowski Szymon ( 2003 r.)
  • Sitek Mikołaj ( 2006 r.)
  • Bruzgielewicz Anna ( 2014 r.)
  • Dziedzic Peter ( 2015 r.)

Małopolski Konkurs „Wiem Więcej” (4 laureatów)

  • Wesołowski Paweł ( 2007 r.)
  • Pieczka Michał ( 2010 r.)
  • Wróbel Jadwiga ( 2011 r.)
  • Nowak Joanna ( 2012 r.)

Małopolski Konkurs Języka Polskiego (1 laureat)

  • Bolisęga Magdalena ( 2016 r.)