Rusza akcja „FOTORELACJA – czyli nasze pomysły na nudę”.

 

Zachęcamy całą społeczność szkolną- uczniów, rodziców , nauczycieli do robienia zdjęć i dzielenie się pomysłami na spędzanie czasu wolnego. Więc ….działajcie, pokazujcie  zachęcajcie, inspirujcie innych do działania. Oprócz fotek możecie przesyłać także:  wierszyki, teksty piosenek, komiksy , wszystko co się pojawi w waszych głowach – wzbogacą one galerię, którą planujemy przygotować po powrocie do szkoły.
Póki co, wasze zdjęcia  zostaną zamieszczone na internetowej stronie szkoły, więc będziecie mogli na nich zobaczyć swoich kolegów i koleżanki. Adres  e-mail  do wysyłania zdjęć otrzymacie w wiadomości na librusie.

Ps. Bardzo za Wami tęsknimy, więc chętnie Was zobaczymy.

Zarażajcie, zarażajcie, zarażajcie ….oczywiście pomysłami  żeby „wirus nudy” nie miał żadnych szans : )


sp2osw

admin. Dariusz Wawrzyniak