Finalistki Małopolskiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii zdobywają kolejne nagrody

02

 

 

28 kwietnia 2017 r. w Powiatowym Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu zakończyła się III edycja Powiatowego Konkursu „Młody Chemik”. Z przyjemnością informujemy, że dwie uczennice naszej szkoły zostały laureatkami tego konkursu, zdobywając I miejsce – Natalia Komorowska z 3e oraz III miejsce – Laura Zawiła z 3d.

To nie jedyny sukces chemiczny naszych gimnazjalistek w tym roku szkolnym. Dziewczęta w marcu zdobyły tytuł finalistek Małopolskiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii, jako jedyne z naszego miasta i gminy. Tym sposobem uczennice podtrzymały tradycje zdobywania przez uczniów MG 2 wysokich lokat w konkursach chemicznych organizowanych przez powiat i województwo w ubiegłych latach. Gratulujemy!

Małgorzata Wanat

Skip to content